Leden 2018

Knižní sčítání - 11/2017

31. ledna 2018 v 11:18 | Adele |  Knižní sčítání

Resty se za mnou pořád táhnou, takže to vezmu ve sčítání trochu stručněji. :-)
(Ani jsem nevěřila, že to stihnu do konce měsíce. :D)

PŘEČTENO ZA LISTOPAD 2017:
T. Baxendale: DW - Dávný čas
Paula Hawkins: Dívka ve vlaku
A. Christie: Záhadný pan Quin
S. J. Watson: Dřív než půjdu spát

Design number 22 - Cormoran Strike Mysteries

31. ledna 2018 v 11:10 | Adele |  Úpravy na blogu
Vesmírnou scenérii vesmíru střídá vír velkoměsta v čele s detektivem Cormoranem Strikem a jeho asistentkou Robin Ellacottovou. Barevné doplňky jsem vybrala po vzoru Cormoranova kabátu a Robinina trenčkotu - hořké kafe a sladké latte. :-)

V tomto měsíci bych chtěla napsat review o seriálu, ze kterého mám radost, ale u mě to bývá tak, že já míním a realita mění, takže... zatím to nechám jako předběžný plán a uvidím, jak na tom budu s volným časem. No a chutí na blogování, budu se to snažit opět rozproudit. :-)

V únoru má dorazit na televizní obrazovky Career of Evil. Přesné datum je stále neznámé, stejně jako vydání čtvrté knihy Lethal White. Vypadalo to, že kniha vyjde ještě v roce 2017, ale už je to něco přes půl rok, co byla tahle informace z netu stažena a... nebyl oznámen ani rok vydání. Snad se knihy dočkám ještě v tomto roce. :-)A-B: Píseň měsíce (Únor 2018)

27. ledna 2018 v 18:17 | Adele |  Adminčin box
Start do nového roku se mi moc nepovedl. Leden už je skoro fuč a doposud jsem tu nevydala jediný článek. Takže opět využívám chvilky, kdy mám na blog čas (a náladu) a vybírám píseň na únor.

Karliene - Red Right Hand

Na seriál Peaky Blinders jsem už víckrát pokukovala s úmyslem, že se na něj někdy podívám. Ale pokaždé se mi na něj podařilo nějakým způsobem zapomenout. A má oblíbená performerka Karliene mi jej znovu připomněla svou cover verzí songu Red Right Hand. (Která se mi líbí ještě víc než originál.) Hudební podklad je úžasný, ty smyčce, úderný rytmus, atmosféra tajemna a nebezpečí.
Skladba mě ještě neomrzela, a tak si ji můžete přes únor pustit v blogovém menu. :-)